Kuşadası Service'e hoşgeldiniz!

Kuşadasında neredeyse herkonuda size yardımcı olacak tek Rehber, sizi tanımaktan mutluluk duyar.

Dekorasyon - Boya Badana - Alçı - Dış Cephe Mantolama

Dekorasyon - Boya Badana - Alçı

Boya dekorasyonda Ustalarımız, Kuşadasının en iyileridir. Bizim ile görüşmeden ve fiyat almadan kesinlikle yaptırmayınız.

Her türlü iç ve dış cephe boya, badana, dekorasyon, alçı işlerinizi tecrübeli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Boya ve renk seçiminden iş bitimine kadar geçen sürede en ince detayına kadar işi takip ediyor ve eksik kalan işleri tamamlıyoruz. Boya keyif alarak yaptığımız işlerden biridir. Çünkü yaptığımız bir işi bir sanat eseri yapıyormuş gözüyle bakıyoruz ve bu yüzden keyif alıyoruz. Başlıca uyguladığımız boya markaları: Marshall, Betek(filli), Dyo, Polisan, Ishakol, Çbs olmaktadır. (Ülkemizde bulunan ancak pek fazla tanınmayan kaliteli boya markalarını da uygulamaktayız.) Başlıca Uyguladığımız boya çeşitleri: Yağlı boya, Saten boya, Plastik boya, Su bazlı yarı sentetik boyalar, Akrilik boya, İpek-mat boyalar, Silikonlu boyalar, Silinebilir iç cephe boyası, su geçirmez boyalar, su sızdırmaz dış cephe boyası, küf tutmayan iç cephe boyaları…

Duvar Kağıdı Uygulaması Ustalık işidir!

 

Duvar Kağıdı ile ilgili detay için lütfen Kuşadası İthal Duvar Kağıdı satış ve Uygulama Merkezi sayfamıza davet ediyoruz.

Duvar kağıdının muhteşem dönüşü günümüzde mekanların iç tasarımı sadece kullanım olarak değil görsel olarakta çok önemli olduğu anlaşılmıştır. Duvar boyalarının sadeliğinin ve soğukluğunun yanına duvar kağıtlarının canlılığı ve sıcaklığı gelmiştir. Yaşadığımız mekanlarda duvar kağıtları neredeyse sonsuz tasarım imkanı sunuyor, buda evlerimizin birbirine benzemesini engelleyerek her mekanın ayrı olmasını sağlayarak evlerimizin tasarımını benzersiz yapıyor.
Duvar kağıtları sadece tasarım  ve desen görevi görmüyor ayrıca duvarlarda oluşan çatlakları ve kabarmaları engelliyor hiç bir malzeme bu sorunları duvar kağıdı gibi engelleyemez ve örterek bu çirkin görüntüleri gizleyemez.Ayrıca duvar kağıtları uzun ömürlü olduğu için ekonomiktirler.

KARTONPİYER VE NİŞ UYGULAMALARI

Önceleri boş bir duvardı..Gereksiz bir çıkıntıydı...Şimdi bütün gözlerin odak noktası oldu.Evet niş'ten bahsediyoruz.Ortamlardaki göze batan kolon ve kiriş çıkıntılarını sevimli bir objeye dönüştürüyoruz.Cam raflardan süzülen yumuşak ışık ortamlara modernizm ve romantizm katıyor..

Dış Cephe Mantolama

Mantolama

Mantolama, binaların dış cephesine uygulanan bir ısı yalıtım sistemidir. Mantolama adından da anlaşılacağı gibi binayı bir manto gibi sararak ısı geçişlerini engeller. Mantolama bina içini kışları sıcak, yazları serin kalmasını sağlar. Mantolama binaların ısıtma ve soğutma giderlerini azaltır. Mantolama binada meydana gelen ısı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan küf, rutubet ve duvarda meydana gelen çatlama ve dökülmeleri önleyerek binanın uzun süre bakım ve onarım giderlerini azaltmaktadır. mantolama uygulanan yapılarda ısıtma ve soğutma için harcanan giderleri yüzde 50 oranında azaltmaktadır. Mantolama bina çevresindeki duvar, kolon ve kirişleri su ve rutubetten koruyarak binanın ömrünü uzatır. Tüm mantolama işleri en uygun fiyata tarafımızca yapılmaktadır.

Bize ulaşmak çok kolay, bize telefon açarak, sayfanın sol tarafındaki Canlı Yardım a tıklayarak anında cevap alabilir veya altdaki Keşif Formunu doldurabilir 24 saat içerisinde biz sizi arayabiliriz.

 

 

Adres:
Kuşadası Service

Süleyman Demirel Blv. Kural İş Merkezi No:82-D
Kuşadası / Aydın
Tel: +90 256 614 40 77Cep: +90 541 614 40 77