Kuşadası Service'e hoşgeldiniz!

Kuşadasında neredeyse her konuda size yardımcı olacak tek Rehber, Kuşadası Service sizi tanımaktan mutluluk duyar.

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

 

 

Kuşadası Service dinamik ve genç kadrosuyla  inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler getirerek Kuşadasında ilk tercih olmuştur. Hedefimiz müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılarımıza bir yenisini daha eklemektir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde, Kuşadası Service aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir.

Süreç:

Bize ulaşıyorsunuz, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alıyor ve istekleriniz öğreniyoruz. Yapılacak olan tadilatda karşılıklı bilgi alışverişi yaparak, Proje son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz, Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp, çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.          
Malzeme temin aşamasında seramik, vitrifiye, aramatür ürün gruplarında çalışmış olduğumuz Vitra, Artema, Çanakkale Seramik, Kütahya Seramik ve diğer birçok markada almak istediğiniz ürünleri, Kuşadası Service ile indirimli olarak çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.

Komple Tadilat:

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda iyi bir bilgi birikimine sahiptir.

Bize ulaşmak çok kolay, telefon açarak, sayfanın sol tarafındaki kırmızı Canlı Yardım sekmesini tıklar anında cevap alabilir veya altdaki Keşif Formunu doldurabilir 24 saat içerisinde biz sizi arayabiliriz.

 

 

Adres:
Kuşadası Service

Süleyman Demirel Blv. Kural İş Merkezi No:82-D
Kuşadası / Aydın
Tel: +90 256 614 40 77Cep: +90 541 614 40 77